Maszyny Wydawnictwo El-Press Maszyny Wydawnictwo El-Press Maszyny Wydawnictwo El-Press Maszyny Wydawnictwo El-Press Maszyny Wydawnictwo El-Press

Kilka słów o naszej firmie

Oficyna Wydawnicza El-Press s. j. istnieje od 1994 roku. Od początku prowadzi działalność poligraficzną związaną z uszlachetnianiem druku (ang. print finishing), czyli głównie foliowanie kartonu i papieru.

W 2011 r zakończyliśmy budowę nowoczesnej hali produkcyjnej. Zlokalizowany w Specjalnej Strefie Ekonomicznej EURO-PARK Mielec Podstrefa Lublin obiekt wyposażony jest między innymi w posadzki epoksydowe z odprowadzeniem ładunków elektrycznych, system utrzymania wilgotności powietrza i zaplecze laboratoryjne. Po zrealizowanych w ostatnich latach inwestycjach firma stała się jednym z najlepiej wyposażonych zakładów wykonujących usługę foliowania w Polsce.

28 stycznia 2013 roku Oficyna Wydawnicza EL-PRESS Wojciech Samoliński, Marek Tytuła Spółka Jawna otrzymała Certyfikat Zatwierdzenia nr GDK6016698 potwierdzający spełnianie wymagań normy PN-EN ISO 9001:2008.

System zarządzania obejmuje: Usługi poligraficzne, w tym laminowanie foliami BOPP, PET i foliami metalizowanymi PET oraz lakierowanie UV.

Do produkcji używamy półproduktów i materiałów z atestami do kontaktu z żywnością. Korzystamy z folii, klejów i lakierów pochodzących od stałych, sprawdzonych producentów i dostawców, zapewniających stabilną jakość i wymagane parametry techniczne.
Wiedza i doświadczenie w zakresie projektowania i wykonywania uszlachetnień druku pozwalają nam również oferować wysokiej jakości opakowania kartonowe i druki promocyjno-reklamowe – od projektu i konstrukcji aż po gotowy produkt. Dysponujemy własnym studiem graficznym, a dzięki bliskiej współpracy z najbardziej zawansowanymi zakładami poligraficznymi specjalizującymi się w produkcji opakowań, wykonujemy w konkurencyjnych cenach bardzo złożone technologicznie opakowania. Wśród odbiorców produkowanych przez nas opakowań są między innymi firmy STOCK POLSKA i STOCK SRL (Włochy).

Zapraszamy do współpracy.

Oficyna Wydawnicza El-Press s. j.
Oficyna Wydawnicza El-Press Sp. z o.o.
Oficyna Wydawnicza
El-Press Sp. z o.o.
ul. Vetterów 3
20-277
Lublin
woj. Lubelskie
Poland
Witryna używa cookies dla utrzymania sesji na podstawie zgody w ustawieniach przeglądarki.
© Oficyna Wydawnicza El-Press Sp. z o.o. 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone